Gjør en trygg handel hos Norges største forhandlernettverk!

Kontakt Namsen Auto Trondheim

Svein-Roger-Nordbakk.jpg
Svein Roger Nordbakk
Daglig leder /salgssjef 
Dag-Erik-Ysland.jpg
Dag Erik Ysland
Reklamasjonsansvarlig 
Bjarne-Knutsen.jpg
Bjarne Knutsen
Selger 
Christoffer.JPG
Christoffer Brandvik
Selger 

Chat via Facebook

Lukk

Årsmodell

-

Totalvekt

-
kg

Lengde

-
cm

Pris

-
kr
Denne vogna står hos Namsen Auto Trondheim.

Adria Astella 704 HP Årets nyhet! NÅ kr 649 900

Ref: 004923

Årets store nyhet fra Adria: Vi har endelig fått inn en Adria Astella 704 HP hos oss.
Et lekkert og nyskapende design møter praktiske og nytenkende løsninger!
Se denne linken for mer informasjon: https://www.newastella.com

Vognen står utstilt i vårt flotte utstillingslokale på Øysand.
Denne må sees!

NAMSEN AUTO AS - Norges største caravan og bruktbilforretning ønsker deg velkommen som kunde!

Vi formidler over 1 400 enheter i året og har en unik erfaring med de fleste merker i markedet,
noe som gir deg som kunde en god trygghet ved ditt neste bil- eller caravan-kjøp!

Namsen Auto AS er forhandler for bl.a Kroken Caravan og ved våre to avdelinger leverer vi bl.a bobil og campingvogn fra
Niesmann-Bischof, Hymer, Laika, Carado, LMC, KABE, Adria og Sun Living, så her finnes det noe for ethvert ønske og behov!

Vi har til enhver tid et stort og bredt utvalg av brukte leveringsklare personbiler på lager - til gode priser!
Vi tar innbytte - alle merker er av interesse.
Vi tilbyr forsikring og finansiering fra Gjensidige og Santander!


Du finner oss i Grong og Trondheim. Begge våre avdelinger er fullt utstyrt med topp moderne verksted og svært gode utstillinger - totalt over 5 000 m2 innendørs utstillingshall!
Vi utfører service på alle merker og forhandler alle kjente merkevarer som ALDE, Truma, hengerfeste, Oyster og rekvisita fra Max Fritid, KAMA m.m++
Begge avdelinger har en rikholdig tilbehørsbutikk.

Du finner full veibeskrivelse til våre avdelinger, komplett utvalg og mer informasjon på vår hjemmeside www.namsenauto.no.

Kontaktinformasjon Salg Trondheim:
Christoffer Brandvik - 909 18 937 / christoffer@namsenauto.no
Bjarne Knutsen - 405 64 999 / bjarne@namsenauto.no
Dag Erik Ysland - 99 20 52 61 / dag.erik@namsenauto.no
Alf Petter Herskedal - 46 83 76 20 / alf@namsenauto.no


Kontaktinformasjon Salg Grong:

Geir Arne Opdahl - 481 49 999 / geir@namsenauto.no
Jo Morten Grande - 917 89 999 / jomorten@namsenauto.no
Sigrid Hongseth - 403 84 999 / sigrid@namsenauto.no
Svein Nordbakk - 909 22 999 / svein@namsenauto.no
Erik Sørkilflå - 958 59 999 / erik@namsenauto.no


Vi tar forbehold om feil i annonseteksten

Har du spørsmål om Adria Astella 704 HP?

E-post:
Telefon/Mobil:
Spørsmål / beskjed til Namsen Auto Trondheim:
Planløsning
Teknisk info
Årsmodell2020
Sengeplasser4
Totallengde899
Bredde252
Totalvekt2500/3000
Utstyr
  • Alufelger
  • Fast toalett
  • Fryseboks
  • Gulvvarme
  • Kjøleskap
  • Sommerhjul
  • Stekeovn
  • Vannbårne varme
  • Varmtvann
5 års Norgesgaranti
Gjør en trygg handel
*Engangsavgiften for nye biler blir bestemt ved registrering.
Med forbehold om feil. Mål, vekter, bilder og utstyr kan avvike fra eksakt modell. Vennligst kontakt forhandler for komplett informasjon.